top of page

MİSYON & VİZYON

____

Sütün organik yolculuğu...

Türkiye'de; tüketicilerin sağlığına katkıda bulunan, lezzetli ve doğal ürünler sunarak güvenilir ve her zaman tercih edilen bir kuruluş olmak.

Daha mutlu ve daha sağlıklı sofralar için doğallığı ve lezzetiyle gönüllerde taht kuran kahvaltılıkları, hız kesmeden sizlere buluşturmaya devam edeceğiz.

Bir bardak süt

Hakkımızda

____

2018 yılında Trabzon Vakfıkebir ilçesinde kurulan Ayşe Teyze süt ürünleri üretim tesisi, helal yöntemler kullanarak üretilen ürünleri ile Vakfıkebir yaylalarından sofralarınıza konuk olmaktadır. Hijyen kurallarına uygun çerçevede ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile uluslararası standartlarda tereyağ, peynir çeşitleri ve diğer ürünlerimizin tamamının üretimi Trabzon Vakfıkebir’deki tesisimizde üretilmektedir.

 

Doğallığından gelen sarılığı, kokusunda saklı 1. Kalite lezzeti ile Ayşe Teyze tereyağı süt kreması ile geleneksel yöntemlere göre üretilmektedir. Türkiye’nin her yerine ulaşan bu lezzetin sırrı doğallığından gelmektedir. Vakfıkebir yaylalarında doğal olarak beslenen hayvanlardan topladığımız sütleri, soğuk muhafazalı tankerlerle üretim tesisimize getiriyoruz. Son teknoloji laboratuvarımızda titizlikle analiz edip, Standartizasyon ve pastörizasyon sonrası, ustalığımızla harmanlayarak birbirinden lezzetli tereyağı ve peynir çeşitleri üretiyoruz.

 

Ayşe Teyze süt ürünleri olarak en doğal haliyle yaylalardan evinize ulaşan sütün organik yolculuğunu sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Tam da aradığınız gıda ürününü bulmanın ne kadar zor olabileceğinin farkındayız. Zaten kuruluş amacımız da bu: sizlere hızlı, pratik ve güvenilir bir Süt Ürünleri Teslimat Servisi sunmak.

Dairy Farming

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Çevre dostu bir firma olmaktan gurur duyuyoruz ve Dünyamızın daha yaşanılır bir yer olması için, gelecek nesillere en büyük mirasımızın bekçisi olarak Ayşe Teyze Süt Ürünleri; üretim sürecinden itibaren minimum fire ile atık ayrıştırma projesiyle de geri dönüşüme katkıda bulunmaktadır.

Markalarımız

ayşe teyze logo
yiğit logo

Belgelerimiz

Belgelerimizi indirmek için tıklayınız..

bottom of page